Сьогодні: 22 квітня 2021, 01:41

Правила форуму

Заборонені образи особистої гідності, національної чи релігійної приналежності, Жодних нецензурних висловів, Адміністратори залишають за собою право змінювати правила відповідно до етичних та культурних переконань спільноти.

Створити нову темуНаписати коментарі Сторінка 3 з 5   [ 41 повідомлень ]
На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: У Новоархангельску є культурне життя???
ПовідомленняДодано: 16 липня 2008, 00:15 

Повідомлення: 21
а в якій переферії краще ніж у нас?ви почали говорити вже про поведінку людей.а це трохи інше.бо вона не дуже культурна.а на свята є концерти.присутні на них:адміністрація і люди які сидять в парку чи мимо проходять.а те що люди просто не хочуть відвідувати культурні заходи то це інше справа.зараз просто кожен думає про своє.людям не до цього.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 23 липня 2008, 10:45 

Повідомлення: 42
ясічка написав:
а в якій переферії краще ніж у нас?ви почали говорити вже про поведінку людей.а це трохи інше.бо вона не дуже культурна.а на свята є концерти.присутні на них:адміністрація і люди які сидять в парку чи мимо проходять.а те що люди просто не хочуть відвідувати культурні заходи то це інше справа.зараз просто кожен думає про своє.людям не до цього.
А мені буде краще якщо кожен буде думати сам за себе а то нашим людям нада знать все про все чого так чого сяк а то там юбка коротка штани низько кепчик не такий якого воно має їб*ти хто як ходе одягається розмовляє тебе не трогають то і других не трогай а то нада вставить своє слово нече воно шось важе

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 28 вересня 2008, 14:59 

Повідомлення: 5
Те кто может что-то сделать для Н-Архангельска думают только о прибыли, но не культуре, те же палатки-я не думаю что их ставят для культурных мероприятий.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 25 грудня 2008, 22:06 

Повідомлення: 2
Культурне життя??? Про що ви говорите? Вийдіть під час будь-якого свята в центр села... :o :o :o

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 19 липня 2011, 23:41 

Повідомлення: 1
Alex від 28 вересня 2008, 14:59
Те кто может что-то сделать для Н-Архангельска думают только о прибыли, но не культуре, те же палатки-я не думаю что их ставят для культурных мероприятий.

Потрібно розуміти те, що попит породжує пропозицію!А поскільки попиту немає, то і відповідно пропозиції також. Я не думаю якщо б в нас в селищі з"явився, якись воістинно культурний заклад, то він мав би великий попит серед населення. І на підкріплення вищевказаного можна навести багато аргументів, а саме:
1) більшість людей влаштовує все те, що вони мають, тобто ті заклади, які є!
2)відкрити щось варте уваги, коштує немало грошей, і багато прибутку не нестиме!
3) побачити культурні заклади в селищі хоче бачити здебільшого молодь, і саме та, якій є з чим порівнювать,бо та що не бачила нічого, її все влаштовує...

Таких чинників можна назвати безліч, а висновок один - нічого ніколи тут не зміниться!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 серпня 2011, 05:26 

Повідомлення: 428
Хотя пост адресован Алексу - осмелюсь вставить своих "пять копеек"... Само по себе - конечно, ничего не изменится... Но мы то можем хоть что-то сделать? Каждый?... Каждый из нас. В рамках того, чем живем, как реагируем, и что делаем...?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 серпня 2011, 22:17 

Повідомлення: 37
Eminem написав:
в Новоархангельську культурного життя ніколи не було не має і мабуть не буде Новоархангельськ це просто не велика дира як це б не було сумно

Очень плохо, что глаза Вам молодой человек родители на мир не открыли! Чтобы разсуждать о культуре нужно в Вашем случае:
-1- В гугле вписать вместо "Что сегодня делал Eminem" слово "Культура"!
-2- Внимательно прочитать и понять, кто делает культуру
-3- А потом начать воспитывать в себе культуру! а) Речи б) поведения
Вследствие выполнения столь незначительного количества телодвижений, и абсолютно мизерных затрат ресурсов вашего головного мозга Вы начнете видеть то, что к сожалению видят единицы, которые и составляют элиту Нска.

На площади к Вашему сведению в Нске открыт краеведческий музей
У стадиона работает спортшкола
Без особого труда при небольшом желании можно в музыкальной школе учиться

Я УВЕРЕННО ГОВОРЮ КУЛЬТУРА В Н-СКЕ ЕСТЬ !

ЕСТЬ ЛЮДИ КОТОРЫЕ НЕХОТЯТ ЕЕ ВПУСТИТЬ В СВОЕ СЕРДЦЕ НАХОДЯСЬ ПОД ЕЙФОРИЕЙ ИНОСТРАННОЙ КУЛЬТУРЫ (Либо безкультурщины)

Тоо Eminem: огромная просьба не обижай своим незнанием людей которые выросли в культурном обществе, знают, что такое культура и с чем ее едят ( это не значит что они слепые, что они не видят безкультурие) это значит что см. выше

КУЛЬТУРА ЭТО-ТО ЕДИНОЕ, ЧТО ВПУСТИВ ОДНАЖДЫ В СЕРДЦЕ НИКОГДА НЕ ВЫПУСТИШЬ!

П.С.: Прошу вибачити за недержавну мову

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 серпня 2011, 22:31 

oksanka написав:
Alex від 28 вересня 2008, 14:59

Потрібно розуміти те, що попит породжує пропозицію!А поскільки попиту немає, то і відповідно пропозиції також. Я не думаю якщо б в нас в селищі з"явився, якись воістинно культурний заклад, то він мав би великий попит серед населення. І на підкріплення вищевказаного можна навести багато аргументів, а саме:
1) більшість людей влаштовує все те, що вони мають, тобто ті заклади, які є!
2)відкрити щось варте уваги, коштує немало грошей, і багато прибутку не нестиме!
3) побачити культурні заклади в селищі хоче бачити здебільшого молодь, і саме та, якій є з чим порівнювать,бо та що не бачила нічого, її все влаштовує...

Таких чинників можна назвати безліч, а висновок один - нічого ніколи тут не зміниться!

«нічого ніколи тут не зміниться»
Якщо слово тут означає певну територію – шанси хоча і невеликі але є
Якшо слово тут означає Ваше серце -пиши пропало

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 18 серпня 2011, 02:31 

Повідомлення: 428
Да... мой ресcпект и уважение to Antibiotik ... Если сердце ... Да ведь, батенька, как бы чего не происходило в Н-ске - все зиждется на скромных - весьма скромных подвижках тех, кто ОСТАЛСЯ в Н-ске. И, даже частично - в силу своих сил и возможностей - даже если зашли, прошли регистрацию, написали - а даже больше - делают что-то достойное в реальной действительности - то уже честь и хвала...!!! Значит - не пассивны, значит где-то как-то цепляет... А если цепляет - значит есть что ЦЕПЛЯТЬ - значит, есть Стержень, Душа, которая борется и ищет... архетип -" Мятущийся дух " - в бессмертном "Фауст-е" Гёте...

Это всего-лишь крохи... Зачатки Осознания... Их бы даже очень желательно поддерживать...)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 18 серпня 2011, 21:42 

Цепляет! еше и как!

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову темуНаписати коментарі Сторінка 3 з 5   [ 41 повідомлень ]
На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі