Сьогодні: 22 квітня 2021, 03:32

Правила форуму

Заборонені образи особистої гідності, національної чи релігійної приналежності, Жодних нецензурних висловів, Адміністратори залишають за собою право змінювати правила відповідно до етичних та культурних переконань спільноти.

Створити нову темуНаписати коментарі Сторінка 2 з 4   [ 31 повідомлень ]
На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Rap у Новоархангельську
ПовідомленняДодано: 25 травня 2008, 17:53 

Повідомлення: 42
Diablo написав:
Ольга Волкова написав:
Емінем хороший прімер цього, ці його пісні шо виставили на розсуд всі зі смислом)))))
Якшо не розумієш і неулавлюєш слів то пошукай перевод в неті цих іменно пісень!!!!!
Думаю смисл зможеш вловить!!!!!!!! :idea:

Розумію і улавлюю слова, і шукати не протрібно!
Ось наприклад сама перша пісня - Загубив себе (чи Lose Yourself) :
Код:
Його долоні спітніли, коліна тремтять, руки немов ватяні.
На його светрі блювота з мамашиних спагетті.
Він нервує, але зовні він виглядає спокійним і готовим уразити всіх, але він ніяк не може пригадати
те, що він написав. Натовп дуже голосно кричить.
Він відкриває рот, але слова не йдуть.
Він що, пригнітився? Всі приколюються над ним.
Його час закінчується, все - бабах!
Він повертається в реальність, ох - сила тяжіння.
Ох - це Кролік (Кролік, чи Rabbit - так в репі називають тих, які ще не показали себе), він задихається.
Він розсерджений, але він не збирається
так легко здаватися, немає.
Він знає, що його спина притиснута до канатів.
Не поважно, він все одно крутий.
Він знає це, але він дуже бідний.
Він засмучуваний, він знає, що
коли він повернеться в свій будинок на колесах, знову
він займеться всім цим репом. Йому краще скористатися цим моментом, сподіваючись, що успіх не пройде мимо.
*Спойлер не працює - добавив в тег "код"

Дивно, але мені здається що ні слів ні смислу неуловив не я....

Ну якщо ти не розумієш смислу чих слів то лічись):(

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 25 травня 2008, 23:12 

Повідомлення: 428
To Eminem: До чого тут лікування? :o :D

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Omg..., бла-бла-бла...
ПовідомленняДодано: 26 травня 2008, 14:20 

Повідомлення: 10
Во первых: усем прива ;).
Во вторых: сори, что на русском (мне так удобнее).
Просто так: автор - "+1" тема улыбнула :mrgreen:.
2Eminem: ну какой нах рэп в Новоархангельске, бугага, загнался ты чувак, а главное откуда???! :shock:.
Трурэперков у нас нету эт 100-пудофф (хотя я уже 8 лет слушаю, пыталсо читать - могу сойти :D). Дава, если хош: мои текста, твои минуса (или наоборот) - буит у нас риал трухастла рэп N.A группа.
З.Ы: Eminem - эт не Макс случ?

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Omg..., бла-бла-бла...
ПовідомленняДодано: 30 травня 2008, 17:25 

Kai$eR написав:
Во первых: усем прива ;).
Во вторых: сори, что на русском (мне так удобнее).
Просто так: автор - "+1" тема улыбнула :mrgreen:.
2Eminem: ну какой нах рэп в Новоархангельске, бугага, загнался ты чувак, а главное откуда???! :shock:.
Трурэперков у нас нету эт 100-пудофф (хотя я уже 8 лет слушаю, пыталсо читать - могу сойти :D). Дава, если хош: мои текста, твои минуса (или наоборот) - буит у нас риал трухастла рэп N.A группа.
З.Ы: Eminem - эт не Макс случ?

Так я Rap слухаю 7 год тож могу штото соченить но на русском так проще;)Зображення

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: ИМХО
ПовідомленняДодано: 06 червня 2008, 23:57 

Повідомлення: 7
гы, не зря зарегился, на поль дня пазитифф абеспечен
сматрю городок у вас ништяк...
уже лет 10 рок слушаю, рэп самый близкий стиль музона, поэтому я за рэп.
"рэпперов в нас нет - есть на них пародия", мдя, смешьно...а у вас пародия на Новоархангельськ, на100яший новоархангельськ находиться в южной (или северной, не помьнб точна) америке, и появился около 1550 ге. и заложен первыми поселенцами англичян.
ненавишу кахда апсасывают тему те, которые с предметом апсуждения никак не связаны, это тоже чтоо електрики апсуждают стаматолохию, а историки несовместимость CrossFire s матью нфорс4. Канешна тема палучитсо полный бойан, типа этой темы.
Нах апсуждать то че не даганяеш? Вот если меня пасадить апсуждать джаз барыжный, то палажительных отзывофф ат меня не даждессо, а здесь также апсуждают рэп.
не панемаешь темы лучше в нотепаде атпишись, и людям не абитна, и ты мысли вылажыфф успакоися

судя па фсему увиденому сдесь ты памешан на еминеме, так знай - эминем не рэп, это хип-хоп, а эта бальшие разницо, меня веселит это даже). Кста атлична знаю разгаворный англискый (не зря факультет англиского закончил), и слышол телеги еминема, то че я там услышол тяжело аписать, приблизительна так - че вижу то и пою.

Итого:
Diablo, Kai$eR
+1
Ольга Волкова
+0,5 (чесслово поищи в инете перевод песен еминема, и самае главнае - прачти их, думаю ты суть вловишь)
Остальные
-100
Eminem
-1000 (нуб есть нуб)

Востаннє редагувалось raptor в 07 червня 2008, 21:16, всього редагувалось 1 раз.
Правила форума написаны выше

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: ИМХО
ПовідомленняДодано: 07 червня 2008, 08:28 

medved написав:
"рэпперов в нас нет - есть на них пародия", мдя, смешьно...а у вас пародия на Новоархангельськ, на100яший новоархангельськ находиться в южной (или северной, не помьнб точна) америке, и появился около 1550 ге. и заложен первыми поселенцами англичян.
ненавишу кахда апсасывают тему те, которые с предметом апсуждения никак не связаны, это тоже чтоо електрики апсуждают стаматолохию, а историки несовместимость CrossFire s матью нфорс4. Канешна тема палучитсо полный бойан, типа этой темы.
Нах апсуждать то че не даганяеш? Вот если меня пасадить апсуждать джаз барыжный, то палажительных отзывофф ат меня не даждессо, а здесь также апсуждают рэп.
не панемаешь темы лучше в нотепаде атпишись, и людям не абитна, и ты мысли вылажыфф успакоися

судя па фсему увиденому сдесь ты памешан на еминеме, так знай - эминем не рэп, это хип-хоп, а эта бальшие разницо, меня веселит это даже). Кста атлична знаю разгаворный англискый (не зря факультет англиского закончил), и слышол телеги еминема, то че я там услышол тяжело аписать, приблизительна так - че вижу то и пою.

Итого:
Diablo, Kai$eR
+1
Ольга Волкова
+0,5 (чесслово поищи в инете перевод песен еминема, и самае главнае - прачти их, думаю ты суть вловишь)
Остальные
-100
Eminem
-1000 (нуб есть нуб)

hip hop i Rap большая разница иди почитай в googleЗображення

Востаннє редагувалось raptor в 07 червня 2008, 21:19, всього редагувалось 1 раз.
Правила форума написаны выше

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 10 червня 2008, 10:08 

Повідомлення: 7
Жжош .Пиши ищо!

Востаннє редагувалось raptor в 14 червня 2008, 05:07, всього редагувалось 2 разів.
Последний нах) Будем покультурней, ОК?)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: ИМХО
ПовідомленняДодано: 10 червня 2008, 23:01 

Повідомлення: 4
medved написав:

Итого:
Diablo, Kai$eR
+1
Ольга Волкова
Остальные
-100
Eminem
-1000 (нуб есть нуб)

знаеш Медвед я тож неплохо знаю англ,и не потому что учила его гдето в универе!!!!!!!!
так что ненада мне такое писать!!!!!!!!!! я просто так ничё не пишу, а ти бы лутше посмотрел за тем как сам правельно пишеш!!!!!!!!!! а то складывается впечетление что ты заика или пальцев нехватает :!: :!: :!: :lol:
I dont have time 2 explain for u properly !!!!!!!!!!!!!!!...... Im not always in internet !!!!!!!!!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12 червня 2008, 14:42 

Повідомлення: 10
2Ольга Волкова: +1 =).
2medved: такое ощущение, что эт ты, чё вижу, то пишу :lol:. Насчёт того, чё поёт Эм, ты меня ваще "убил" нах (:lol: :lol: :lol:), какой накуй не рэп а хип-хап (:D). Ты ваще хоть норма уведомлён о том что это. Хип-хоп являеться культурой с множеством аспектофф. Так вот один из этих аспектофф в хип-хоп культуре - рэп (считаетсо её музыкой, также как брэйк - танцами, граффити - художеством и т. д.). Впринципе за последнее время это всё нах перекрутилось и рэп-треки стали называть хип-хопом, но эт не менят погоду,- рэп и хип-хоп эт одно и то же ;). Другое дело если сравнивать рэп/хип-хоп с R'n'B (вот эт уже разные вещи).
З.Ы: ток попрошу не кидать в меня разными ссылочками, которые ты найдёш в ч/з гугл, т.к. это не подтвердит твоё остроумие, и мя ты тож не переубедиш 8-).
З.Ы2: с чувством юмора у тя фсё нормик, вот ток у нас его как то нету ;), точнее есть но мы твои шютко не можем асилить :mrgreen:.
З.Ы3: я зна - многа букафф, тяжело осилить :shock: :mrgreen:.
З.Ы4: ну я и флудер нах :mrgreen: - скоро админы забанят :lol:.

Востаннє редагувалось raptor в 14 червня 2008, 05:17, всього редагувалось 2 разів.
Админы не забанят, если будем культурно говорить, с уважением;)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12 червня 2008, 20:19 

Повідомлення: 6
ну товарищи, вы отошли от темы, которая называется Рэп у Новоарханегельску, а у получается обсуждение творчества Эминема.
Про рэп могу сказать, что есть он в Новоархангельску, покрайней мере был годков 6 назад. Лично сам страдал этим, даже "альбом" записал, правда он был в одном экземпляре, и записывался он примитивным образом: двухкасетный магнитофон с караоке, но не в этом дело, а главное что я пытался что-то сделать. А я ведь не один такой. Знаю пару ребят которые тоже этой музыкой интересуются и продвигают её. Так что есть рэп на родине нашей.

P.S. А пример Эминема и в самом деле не подходит, я не говорю за текста так как у меня с английским плохо, просто это не наше. Лучше что-то из отечественного !!!

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову темуНаписати коментарі Сторінка 2 з 4   [ 31 повідомлень ]
На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Yandex [bot] і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі