Сьогодні: 17 липня 2024, 22:33

Правила форуму


Заборонені образи особистої гідності, національної чи релігійної приналежності, Жодних нецензурних висловів, Адміністратори залишають за собою право змінювати правила відповідно до етичних та культурних переконань спільноти.Створити нову темуНаписати коментарі Сторінка 1 з 1   [ 5 повідомлень ]
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Звернення кандидата в народні депутати ВР Колючого В.Д.
ПовідомленняДодано: 10 жовтня 2012, 19:39 
Аватар користувача

З нами з: 10 жовтня 2012, 18:26
Повідомлення: 2
ГОЛОСУЄМО ЗА СВОГО!

Кандидат в депутати
Верховної Ради України
КОЛЮЧИЙ Володимир Данилович


Зображення

Володимир Колючий – народився в селі Іванівка, Новоархангельського району, Кіровоградської області, в сім’ї бідних селян. Батько Володимира із чотирма класами церковно-приходської школи і неписьменна мама, зуміли привити своєму сину любов до рідного краю, до землі, до людей, які тяжко працюють на цій землі і не завжди отримують за свою працю достойну матеріальну допомогу. Ця соціальна несправед-ливість, спонукала Володимира тягнутись до знань, активно шукати вихід із ситуації, бути в центрі політичних і громадських подій. Працюючи, у 1981 р. заочно закінчив Уманський сільськогосподарський інститут, одержавши кваліфікацію вченого-агронома. Пройшов шлях від різноробочого до голови райдержадміністрації. Посади його не були предметом формування власного матеріального достатку, а слугували механізмом високої самовіддачі на благо людини праці, відродження державності в Україні, тому легко з ними прощався. Сьогодні, він впевнено говорить, що влада на місцевому рівні себе вичерпала, вона обслуговує свою «вертикаль», мало задумуючись над тим, що в селах і селищах немає робочих місць, що люди поступово втрачають права на медичне обслуговування, освіту, що основа самобутності України – це село, де за нинішніх умов, неможливо збудувати соціально облаштованого середовища для проживання людей.
Постулат французького філософа та лексикографа П’єра Баста про те, що «крайня бідність народу майже завжди є злочином його вождів» стосується і сьогоднішньої ситуації в Україні. Про крайню бідність українського села говорять багато, і, як правило, найгучніше заклики рятувати село та селянина лунають напередодні виборів. Однак, голосуючи за розумних людей – академіків, докторів та кандидатів наук, професорів, генералів, людей успішних і багатих, ми чомусь в результаті отримуємо прогресуюче зубожіння селян, розвал та занепад економіки села.
Голосуючи за Колючого В.Д., Ви віддаєте свій голос за людину, що живе поруч з Вами, до дрібниць знає Ваші проблеми і біди, здатного винести їх на трибуну Верховної Ради та вирішувати.
Група підтримки


Колючий Володимир Данилович народився 28 червня 1950 р. Працював: инструктором по спорту колгоспу; агрономом колгоспу, головою колгоспу, головою фермерського господарства, заступником директора ТОВ, начальником районного управління сільського господарства і продовольства; головою Новоархангельської РДА.
У 2004 р. на виборах президента України очолював районний штаб кандидата в президенти Віктора Ющенка. Депутат Новоархангельської районної ради. Одружений. Має трьох дітей, що живуть і працюють в Новоархангельському районі.


ЗБЕРЕЖЕМО СЕЛО – ЗБЕРЕЖЕМО УКРАЇНУ!

Необхідність дій, а не розмов про проблеми села

Говорячи про найболючіші проблеми жителів села, мусимо пам’ятати, що це проблеми не одного дня і їхнє коріння довге і глибоке. Тим більше, що останніми роками процес занепаду села прискорюється і поглиблюється. Це стосується і селищ міського типу та міст, що є районними центрами.
Великою проблемою є неефективне використання ресурсів у сільськогоспо-дарському виробництві – землі, будівель, матеріально-технічних та людських ресурсів. Знищення тваринництва значно зменшило кількість робочих місць, негативно вплинуло на фінансовий стан сільських сімей. Однобоке реформування сільськогосподарського виробництва майже знищило майновий комплекс, зробило селян ще біднішими. Ставка на дрібні господарства засвідчила хибність вибраного шляху, так як і сьогоднішня ставка на великі високотоварні господарства є ще більш хибною. Селяни стали «заложниками» владних експериментів, а в багатьох випадках байдужості до проблем селян, тому що із владних кабінетів та депутатського «олімпу» - ці проблеми, вони бачать тільки тоді, коли на ринку немає гречки, або є проблеми із хлібом, і т.д., і т.п.
Село втрачає кадри, старіє, переважна більшість молодих людей деградує, виїхала із села працювати за кордон та у великі міста, іде різке скорочення товарного виробництва в подвірних господарствах – втрачається мотивація працювати в сільському господарстві.
Не меншою проблемою для селян є низька громадська активність у вирішенні місцевих проблем. Громада доволі часто займає споглядацьку, а то й споживацьку позицію. Вибори використовуються, як інструмент заробити копійчину, отож селяни легко купуються на подачки кандидатів різних рівнів і різних ступенів, а проблеми із кожним роком і черговими виборами все більшає. Стає менш доступною медицина (закриваються дільничні лікарні, амбулаторії, ФАПи), освіта ( збільшується кількість сіл, в яких немає шкіл.), якість знань погіршується, зникає культура, бідніє село, похмурими стають люди, актуальними для села стають слова Т.Г. Шевченка: «неначе люди подуріли, німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть».
Причиною всіх негараздів є відсутність у представницькому органі, Верховній Раді, депутатів що захищають село і селян. Якщо двадцять років назад, сільський житель ще міг попасти у Верховну Раду, то сьогодні це неможливо.
Натомість саме сільське господарство України вносить левову частку в економіку України. Воно перевищує вклад таких галузей промисловості, як металургійна, машино-будівна електроенергетична та будівельна разом узятих. Кожна гривня, вироблена в сіль-ському господарстві, дає десять гривень на переробці. Тому, сільському господарству, необхідна державна підтримка, проста доступна законодавча база, стабільні канали реалізації продукції, для селян соціально-облаштоване середовище для проживання.
Зобов’язуюсь працювати над цими проблемами не покладаючи рук, не жалкуючи сил і здоров’я.

Щиро Ваш кандидат в депутати по Голованіському округу №101
Володимир Колючий


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Звернення кандидата в народні депутати ВР Колючого В.Д.
ПовідомленняДодано: 10 жовтня 2012, 19:40 
Аватар користувача

З нами з: 10 жовтня 2012, 18:26
Повідомлення: 2
Шановні друзі!

Більше двадцяти років українці намагаються створити суспільство гармонічним. Інтереси однієї людини не співпадають з інтересами інших, тому гармонічне суспільство не може побудувати одна людина. В нашому варіанті, побудова держави Україна, наділення однієї людини або груп людей необмеженою владою веде назад до тоталітаризму. Важливо аналізувати прорахунки, необхідно робити висновки, пропонувати шляхи до їх вирішення.
Наділення владними повноваженнями нинішнього президента явно хибне, хоча значна частина українців її підтримує, прагнучи порядку та спокійних взаємовідносин у суспільстві. Але кожен з нас повинен задати собі питання: чи зможе Президент з оточенням, що ставить собі на меті тільки збагачення, вирішити наші з Вами проблеми? Зрозуміло, що ні!
З іншої сторони, розпуск Верховної Ради екс-президентом В.Ющенко теж ні до чого не привів, про це говорили політики та експерти.
Важливо, щоб такі речі, регулювались законодавчими актами та забороняли людям, що такі прості питання переводить до групи невирішених, балотуватися до вищого представницького органу повторно. Прийшов час запитати діючих депутатів за результати роботи!
Всі політичні партії, блоки, та окремі політики говорять, про нові обличчя, потрібне тільки бажання народу та воля політиків. Але в їхніх словах відчувається нещирість, далі розмов справа не йде. Бажання народу є а волі політиків немає. Прикладом може слугувати обговорення питання депутатської недоторканості, і т.д., і т.п. Напрошується висновок, що переважна більшість прийнятих законів Верховною Радою суперечать волі народу і тільки ускладнюють наше життя.
Що буде завтра? Яким шляхом розвитку піде наша держава? Як ми будем жити? Вирішення цих питань, залежить від нас і у великій мірі вирішуються на виборах. Сьогодні, є унікальна можливість вплинути, змінити середовище, зробити перші кроки назустріч розбудови нової соціально-справедливої держави. Для цього необхідно, прийти на виборчий участок і проголосувати за достойних.

Щиро Ваш, кандидат в депутати по одномандатному мажоритарному округу № 101 Колючий Володимир Данилович


Є багато ідей, що допоможуть вплинути на створення соціально-справедливого, об лаштованого середовища. Готовий до діалогу та співпраці.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Звернення кандидата в народні депутати ВР Колючого В.Д.
ПовідомленняДодано: 20 жовтня 2012, 02:25 
Аватар користувача

З нами з: 20 жовтня 2012, 02:21
Повідомлення: 20
Нормальний мужик. Хоч і був головою нічого не вкрав.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Звернення кандидата в народні депутати ВР Колючого В.Д.
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2019, 14:37 
Аватар користувача

З нами з: 29 серпня 2019, 14:28
Повідомлення: 13
Достали эти выборы и тд.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Звернення кандидата в народні депутати ВР Колючого В.Д.
ПовідомленняДодано: 06 червня 2024, 17:42 
Аватар користувача

З нами з: 15 квітня 2024, 10:42
Повідомлення: 11
sinuha: шість
ivanich написав:
Достали эти выборы и тд.


Ну, ничего. Следующие - ещё не скоро.


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову темуНаписати коментарі Сторінка 1 з 1   [ 5 повідомлень ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net

Вы можете бесплатно создать форум PHPBB2 на MyBB2.ru, Также возможно создать форум бесплатно PHPBB3 на Getbb.ru
Український переклад © 2005-2007 Українська підтримка phpBB